czwartek, 24 września 2015

Jesień

Hej kochani. Od wczoraj mamy kalendarzową jesień. Dość długo nie pisałam, miałam mnóstwo innych zajęć, które były do zrobienia. Posta miałam zrobić tydzień temu, lecz niestety mój telefon nie działał prawidłowo, przez co musieliście trochę poczekać. Mamy już jesień, choć wcale tego nie odczuwam. Przez pierwsze 2 tygodnie czułam jakby nadal były wakacje i wychodząc ze szkoły mój mózg myślał, że zaraz znów się zaczną. Niestety tak nie jest i powoli wczuwam się do tej rzeczywistości, powoli :D Jako, że dzisiaj kończę wcześniej wybrałam się z moją przyjaciółką - Izką na "sesję" zdjęciowo, a oto efekty:
bluzka - Sinsay
torebka - Diverse 
spodnie - Only


Na przed ostatnim zdjęciu, jestem z moim dzisiejszym fotografem. To jest mój naturalny kolor włosów, choć są tak barwne, że można znaleźć blond pasemkę i rude, po różne odcienie brązu. Bo już kiedyś się spotkałam z pytaniem czy farbowałam, a jak tak, to czym. Mam nadzieję, że zdjęcia się podobają, tak samo jak mam nadzieję, że częściej będę tu obecna wraz z Wami :*

Na razie <3

środa, 9 września 2015

Spacerek

Hej kochani, długo mnie tu nie było, szkoła się zaczęła, coraz mniej czasu wolnego, mniej wolności, itp. Więc z różnych przyczyn niestety zaniedbuję  bloga. Wczoraj w wolnym czasie poszłam na dłuuugi spacer i myśląc o blogu, porobiłam zdjęcia, które dzisiaj w szkole trochę obrobiłam. 


 


 Zdjęcia są zrobione z dala od naszej "cywilizacji", gdzie człowiek im nie przeszkadza. Ostatnio przeczytałam także książkę Veronici Roth - Niezgodna i z całego serca Wam ją polecam. Jak ją skończyłam, jak zwykle nie wiedziałam co zrobić ze swoim życiem (z resztą po każdej dobrej książce) na szczęście dowiedziałam się, że jest trylogia tego, więc mam nadzieję, że wkrótce dopadne pozostałe części, z reszta jak zwykle mam własne fantazje, które może i się spełnią na ten temat.

Do zobaczenia <3

wtorek, 1 września 2015

Wszystko ma swój czas

Tak wszystko ma swój czas, coś się kończy, coś się zaczyna. Dzisiaj zaczął się rok szkolny, zobaczyłam plan lekcji i już mi się odechciało. Jak co roku będę sobie wmawiać, "że ten rok będzie lepszy, dam z siebie wszystko" a później i tak mam wszystko w dupie i wyczekuję na wakacje, za którymi już tęsknie. Jestem już w drugiej klasie gimnazjum (ponoć najgorsza, bo najwięcej nowych rzeczy), a pamiętam swój pierwszy dzień w szkole. Ten czas naprawdę bardzo szybko minął. Nie mam tym razem swoich fotek, bo jak pomyśle o szkole to chce mi się po prostu rzygać, więc dzisiaj sesja z kilku ostatnich dni "wolności". Uwielbiam patrzeć na zachody słońca i jest nich parę fotek, no i nie tylko:
Pa, pa, idź se już :D
Atomówka :DChyba ze wszystkich zdjęć które zrobiłam najbardziej mi się spodobał pierwszy, nawet nie widać, że to są po prostu spływające ścieki do rzeki. Już tęsknie za wakacjami, kompletnie nie chce mi się wracać do szkoły. Nie mam pomysłów, w ogóle nic mi się teraz nie chce. Zaraz penie znów gdzieś wyjdę, by nacieszyć się tym ostatnim dniem wolności i spędzić go miło z przyjaciółmi.

Do zobaczenia :*