sobota, 9 stycznia 2016

Just Smile For Me

Cześć kochani, co tam u Was?
Just Smile For Me - to akcja dotycząca uśmiechu,  którego coraz mniej wśród ludzi. Wraz z kilkoma dziewczynami rozrzuconymi po całej Polsce i nie tylko, zrobiłyśmy kartki z buźkami, aby każdy przechodzący mógł sobie taką wziąć.
Akcję przygotowała Julita, a w niej oprócz mnie brały udział: Paulina, Karolina, Martyna, Aga, Klaudia, AlaNatalia i Asia
Uśmiech jest naprawdę ważny. Nie tak dawno temu wpadłam na pomysł, by się do wszystkich spotkanych ludzi się uśmiechnąć. Jedni odwzajemniali uśmiech, a drudzy gapili się jak na wariatkę, o ile w ogóle zaszczycili mnie swoim wzrokiem. Za to ta pierwsza odchodziła zazwyczaj bardziej rozpromieniona, a takie uczucie, że się komuś poprawiło humor jest naprawdę świetne. 
Uśmiech jest naprawdę ważny w życiu. Taki mały gest, albo na pozór mały gest, może wiele zrobić. Nie tylko my możemy się z nim dobrze czuć, ale możemy nim zarażać i to w pozytywnym znaczeniu. 

Uśmiechnij się, zmarszczek nie dostaniesz, a z uśmiech ładniej Ci :*

piątek, 1 stycznia 2016

Nowy Rok

Witam wszystkich w tym pierwszym dniu Nowego Roku! Kolejny rok już za nami, a wraz nim wspomnienia. Ja chyba najlepiej wspominam wakacje... Następny rok, następne plany, postanowienia...

  


Chyba znów będę miała te same postanowienia, których nie zdążyłam wykonać w poprzednich latach mojego życia. Nie że miałam ich jakoś dużo, ale nie czuję również, że się spełniłam w tym roku. Rok temu (jak to dziwnie brzmi) nawet bym nie pomyślała, że będę pisać posty, pfff... nawet bym nie pomyślała, że zostanę "bloggerką", bo może tak zupełnie ją nie jestem?


W tym roku, za równo sobie jak i Wam życzę więcej cierpliwości do przyszłości jak i odwagi. Marzenia się spełniają, ale zawsze można im trochę pomóc. A kto zrobi to za nas jak nie my? To my podejmujemy najważniejsze decyzje dotyczące naszego życia, nie kto inny. Sami jesteśmy sobie drogowskazami na tej drodze zwanej życiem... Koniec z wymigiwaniem się, jeśli coś chcemy, czasem wystarczy po to sięgnąć, jak nie dosięgniemy, to zawsze można stanąć na palcach, podstawić coś... Może i nie zawsze się uda, może, ale jeśli nie spróbujemy, to się nie dowiemy. Czasem nawet warto mieć poczucie, że się próbowało.


Zbliżający się Nowy Rok niesie wszystkim nadzieję
na uspokojenie, życzliwość i spełnienie marzeń.
W te piękne i jedyne w roku chwile
chcę złożyć najlepsze życzenia
pogodnych, zdrowych i radosnych dni
oraz szczęśliwego Nowego Roku.


W tym po raz pierwszy puszczałam fajerwerki, co mi się spodobało... Jedynie szkoda było mi psa koleżanki, który uciekł, na szczęście trochę później się znalazł. Nawet mama pozwoliła mojej przyjaciółce nocować, co mnie ucieszyło, bo tej pory nikt u mnie nie spędzał nocy. Co jak co, ale uważam, że to był najlepszy sylwester w moim życiu.
Dziękuję Weronice B. że była wraz ze mną i mnie opieprzała kiedy jej się wydawało, że muszę się ogarnąć :* Dziękuję Izie J. za słowa pocieszenia. Również dziękuję Wam, drodzy czytelnicy, że wpadacie na mojego bloga, a także pozostawiacie po sobie ślady :* Jak i spamerom, którzy wiernie zostawiają linki pod postami. 


Szczęśliwego Nowego Roku :*
I jeszcze raz dzięki, że jesteście :*